Apple Peach Pie

Ta Apple Peach Pie je čudovita kombinacija okusov in tekstur. Sok, proizveden med pečenjem, je kot divji sladek nektar. Ta recept je različica prvega zmagovalca v "Pie On The Square", lokalnem tekmovanju za peko, ki sem ga ocenil pred nekaj leti. Za najboljše rezultate uporabite skorjo za pite hladilnika. Toda lahko kupite tudi hladilno skorjo ali pa pripravite mojo pecivo s toplo vodo.

Ko kupite breskve za pečenje, se prepričajte, da so čvrste, vendar rahlo popustite na pritisk s prstov. Ne želite uporabiti breskev, ki so prezre, ker se bodo raztopile v tej piti. Granny Smith jabolka je na voljo v letnih časih in so običajno popolna zrelost, ki jo lahko uporabite pri pečenju.

Zadnjič, ko sem to naredil, sem uporabila bele breskve, zaradi katerih se sadje združi. Potem, ko nekdo vzame ugriz, dobijo sladko presenečenje!

Kaj boste potrebovali

Kako narediti

1. Pečico segrejte na 400 ° F. Linija 9 "pita ponev z eno skorjo ohlajenega Pie Crust.

2. V veliki skledi združite sladkor, tapioka, cimet in jabolčne in breskevice in nežno premešajte, da plaščite sadje.

3. Potresite kosmičevke na dnu koritne pire in jih napolnite z mešanico jabolčne breskve. S sadjem potresemo s suho limono Jell-O in pik z majhnimi koščki masla.

4. Dodajte zgornjo skorjo in flavto.

Izrežite dekorativne reže v zgornjo skorjo, potresemo z velikim peskom.

5. Pečemo pri 400 ° F za 10 minut, nato spustimo temperaturo pečice na 350 ° F in pečemo še nadaljnjih 45-50 minut, dokler sokovi ne bruhajo in koka je globoko zlato rjava.

6. Pita se ohladi na žični stojalo najmanj eno uro pred vročino.