Slaščičeni krompirček recept za piščančje krhlje

Te piščančje krilce na žaru bodo zagotovo zadovoljile vaše goste. Zemljičnost kurja in gorčice se dobro prilega s sladkostjo iz medu. Poskusite jih naslednjič, ko boste imeli cookout in videli, kakšen zadetek bodo.

Kaj boste potrebovali

Kako narediti

1. Namestite krila v plastično vrečo, ki jo je mogoče zložiti.
  2. Združite preostale sestavine.
  3. Polovico mešanice pridržite tako, da jo vstavite v nepredušno posodo in jo shranite v hladilnik, dokler je ne pripravite za uporabo.
  4. Preostali polovici mešanice vlijete v vrečko s krili, dobro namažite, vrečo za pečatenje in pustite, da se v hladilniku marinira 2-4 ure.
  5. Na koncu mariniranega časa postavite rezervirano marinado v majhno ponev. Odvedite do vrenja, zmanjšajte toploto na nizko in pustite, da se zmes segreva 6-8 minut.
  1. Odstranite s toplote in pustite, da se ohladi na sobno temperaturo. Če mešanica postane prevelika, dodajte malo vode (1-2 žlice).
  2. Predgretje žar za neposredno srednjo toploto.
  3. Odstranite krila iz vreče in zavrzite marinado.
  4. Postavite krila na žar in kuhajte 10 minut neposredne vročine. Kuhajte pred posredno toploto, ki ostane 15-20 minut.
  5. Poskrbite, da boste opazovali razstreljevanje.
  6. Odstranite meso, ko dosežejo varno notranjo temperaturo 165 F in jo postavite v veliko skledo.
  7. Pour kuhana omaka na vrhu (morda boste morali ponovno olajšati v mikrovalovni pečici 30 sekund ali nekaj minut na stovetopu.)
  8. Uporaba klešče, obrnite krila okoli omake, dokler ne dobro prekrite. Plate, na vrhu z listi mete ali cilantro in služi.