Easy Toasted Pita Kruh Recept

Pita kruh se uporablja za pita obloge in sendviče, vendar je tudi čudovit kot kruh z obroki in zajemalka za seske; vendar pa je treba opečen ali crisped. Začnite s svojim domačim pita kruhom ali ga kupite v trgovini. To čudovito deluje z navadnim ali polnomastnim pito - ravnim kruhom ali vrsto žepe .

Morda boste morda želeli dodati sol in druga zelišča, vendar najprej poskusite. Morda boste presenečeni nad tem, kako okusno okusi!

Kaj boste potrebovali

Kako narediti

1. Pečica segrejte na 400F.
  2. Na obeh straneh očistite kruh z oljčnim oljem.
  3. Kruh odrežite v četrtine (za uporabo kot kruh z obrokom) ali manjšimi klini (za uporabo s sesoki in namazi).
  4. Kruh položite na piškotek in pecite 5-6 minut. Obrnite kruh in pecite 3-5 minut dlje, dokler ne bo bogato zlato rjava.